Premier Suite Akasaka Front

  • 100 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

Premier Suite Akasaka Front Tokyo розташовані районі Мінато, а станція метро Акасака-Міцуке - за 10 хвилини пішки.

Зупиняючись в помешканні, гості мають доступ до зони відпочинку обладнаної системою клімат-контролю. У Premier Suite Akasaka Front для вашого комфорту передбачені біде, окремий туалет і душ. Крім того, у ванній кімнаті ви знайдете фен і рушники.

Для вашої зручності та комфорту апартаменти оснащені електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.

Художній музей «Suntory» розташований лише за 0.6 км, а Токійський музей вогню - на відстані 2 км від апартаментів. Храм Zojoji знаходиться за 25 хвилини пішки. Апартаменти також розташовані на відстані 3.8 км від залізничного вокзалу Iidabashi.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Premier Suite Akasaka Front Токіо
50M 2Dk Private Condo!Center Of Tokyo!5Min Akasaka Sta!!
Ціна лише для моб. пристроїв

50M 2Dk Private Condo!Center Of Tokyo!5Min Akasaka Sta!!

8.9
Відмінно 80 відгуків
683 м від помешкання
USD 10 USD 9
за ніч
Nishiazabu 3Bedrooms House-Mt0546
Ціна лише для моб. пристроїв

Nishiazabu 3Bedrooms House-Mt0546

9.0
Блискуче 1 відгук
1.5 км від помешкання
USD 548 USD 493
за ніч
Premier Suite Nishiazabu Roppongi Front
Ціна лише для моб. пристроїв

Premier Suite Nishiazabu Roppongi Front

8.9
Відмінно 43 відгуки
1.6 км від помешкання
USD 206 USD 185
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Токіо
    19 км

    Залізничні вокзали

    Yotsuya Station
    1.4 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїM130037768
    Часті питання
    • У Premier Suite Akasaka Front можна розмістити домашніх тварин?
      У Premier Suite Akasaka Front не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Premier Suite Akasaka Front розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Mejiro розташований на відстані 7 км від квартири Premier Suite Akasaka Front.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Токіо
    19 км

    Залізничні вокзали

    Yotsuya Station
    1.4 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Premier Suite Akasaka Front Токіо

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити